10°C słabe opady deszczu

Sprzedawca w foodtracku - Niemcy - praca na stałe (wygasło)

Agencja pracy tymczasowej AXIALUS High Quality Workers poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!
Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Mobilny sprzedawca foodtracka
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Norymbergii

Opis stanowiska:
• Sprzedaż produktów spożywczych z grilla
• Dbałość o miejsce pracy

Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro
• Dodatki za nadgodziny +25%
• Dodatki za nocki +25%
• Dodatki za niedziele +50%
• Dodatki za święta +100%
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem
• Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
• Polskojęzyczny opiekun/ koordynator na miejscu i w Polsce
• Zakwaterowanie
• Możliwość podjęcia pracy od zaraz na długi okres czasu
Praca od zaraz!
Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Zainteresowanych proszę o wysłanie CV ze zdjęciem na adres: [email protected]

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-09-17 15:40:18