0°C bezchmurnie

Zumba dla Artura!

Kiedy: 2016-01-16 , godzina: 16:00 | Gdzie: Hala na Zawiszowie

Wydarzenia, Zumba Artura! - zdjęcie, fotografia

Okaż wsparcie przez udział w imprezie charytatywnej

Zapraszamy wszystkich na Maraton Charytatywny "Zumba dla Artura"! Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na rehabilitację Artura Klaja, podopiecznego Fundacji "Dogonić marzenia".


Artur przeszedł dziecięce porażenie mózgowe, cierpi na niedowład kończyn, porusza się na wózku inwalidzkim. Jak mówi jego mama: "Mimo to nigdy się nie poddawał, zawsze dążył do samodzielności. Skończył liceum w Mokrzeszowie i Studium Policealne przy Zespole Szkół Mechanicznych w Świdnicy, uzyskując dyplom informatyka. Pracę dyplomową obronił na piątkę."


Dalsza rehabilitacja jest Arturowi niezbędna w jego dążeniu do samodzielności - pomóżmy mu razem tańcząc i dobrze się bawiąc pod okiem licencjonowanych instruktorów ZUMBA:

Alicja Ja nicka,
Aleksandra Satoła,
Magdalena Truszczyńska,
Beata Rejek,
Monika Dąbrowska,
Ewelina Romańczyk,
Kamila Jakubiuk,
Sandra Baranowska,
Ania Januszko.

Imprezę objęła patronatem honorowym Pani Prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewsk. O dobrą zabawę zadba także zespół Marioo & DJ Teens. W trakcie imprezy będziemy licytować tort, karnety SPA, kolację dla dwojga i wiele wiele więcej.

KOSZT: 20 zł
Widownia: 5 zł

Cegiełki do nabycia u instruktorów lub w dniu imprezy.

Zumba dla Artura! komentarze opinie

  • gość 2016-01-13 23:06:42

    Witam Państwa Pomóżcie temu chłopakowi bo tak szczerze mówiąc na swoją bliską i trochę dalszą rodzinę to chłopak nie ma co liczyć a mianowicie widziałem tego chłopaka u dentysty do którego również chodzę co się okazało Pani Stomatolog jest jego ciotką przy najmniej tak wynikało z rozmowy z facetką ewidentnie chciała wymazać pewną jakąś historię związaną z jego krewnymi co prawda podsunął em jej pewien pomysł poprosiła mnie o dyskrecję niestety Pani stomatolog nie jest szczera wobec tego pacjenta a ja osobiście mam to w dupie co sobie o mnie pomyśli podobno chciała się tylko dowiedzieć czy jej ojciec żyje który jest rodziną z Panem Arturem Na ludzkich uczuciach się nie gra mi nie zależy a Pani powinna być bardziej dyskretna tutaj regularne czyszczenie tego zęba powinno go.... zgadnij kto wystawił ten wpis.

Dodajesz jako: Zaloguj się