0°C bezchmurnie

Walcz o sporrtowe stypendium

Finanse, Walcz sporrtowe stypendium - zdjęcie, fotografia

Można już składać wnioski

Zapraszamy do składania wniosków o przyznanie nagród i wyróżnień za wyniki sportowe oraz osiągnięcia w działalności sportowej za 2015 rok. Zgodnie z uchwałą nr XIII/160/11 z dnia 29 grudnia 2011 roku Rady Miejskiej w Świdnicy, mogą zostać przyznane:

- nagrody i wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe dla zawodników - mieszkańców Świdnicy lub członków klubu sportowego, podmiotu prowadzącego w innej formie działalność sportową, mających siedzibę na terenie Świdnicy,

- nagrody dla trenerów prowadzących szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w klubach i podmiotach prowadzących w innej formie działalność sportową, mających siedzibę na terenie Świdnicy,

- nagrody i wyróżnienia dla trenerów oraz innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej, biorąc pod uwagę znaczenie tych osiągnięć dla społeczności świdnickiej.  


Wnioski o nagrody i wyróżnienia dla trenerów i zawodników mogą dotyczyć określonych osiągnięć lub całokształtu działalności sportowej.


Z wnioskiem o przyznanie nagrody lub wyróżnienia mogą wystąpić:

- macierzysty klub sportowy lub podmiot prowadzący w innej formie działalność sportową,

- właściwy ze względu na dyscyplinę związek sportowy,

- komisja Rady Miejskiej w Świdnicy właściwa do spraw sportu,

- komórka organizacyjna Urzędu Miejskiego w Świdnicy właściwa do spraw sportu,

- osoba zainteresowana.


Wnioski należy składać  w Urzędzie Miejskim w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49, pokój nr 1a, w terminie do 28 lutego 2016 roku.

Uchwała w sprawie nagród jest do wglądu w Referacie Sportu (tel. 74 8562-926) oraz zamieszczona na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Świdnicy swidnica.bip-gov.info.pl (prawo lokalne).

Walcz o sporrtowe stypendium komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się