4°C lekka mżawka

Spotkanie z mieszkańcami Osiedla Młodych

Kiedy: 2015-10-09 , godzina: 17:00 | Gdzie: Szkoła Podstawowa nr 4

Spotkania, Spotkanie mieszkańcami Osiedla Młodych - zdjęcie, fotografia

Prezydent miasta zaprasza

 

 

Prezydent Miasta Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska oraz Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy Krzysztof Niziołek zapraszają mieszkańców Osiedla Młodych na spotkanie, które odbędzie się w piątek 9 października 2015 roku o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 4 w Świdnicy przy ul. Marcinkowskiego 4-6.

 

Podczas spotkania przedstawiony zostanie zakres inwestycji, jakie są i będą realizowane na Osiedlu Młodych w najbliższych latach oraz nowe zasady kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego. Będzie to doskonała okazja do rozmowy o potrzebach  i pomysłach mieszkańców, związanych z funkcjonowaniem miasta, jak i dzielnicy. 

 

Państwa opinie, propozycje zadań do realizacji, zgłoszone potrzeby oraz  projekty konkretnych rozwiązań są niezwykle cenne, a także niezbędne do kształtowania miasta przyjaznego mieszkańcom. Zapraszam więc do udziału w spotkaniu – mówi prezydent Beata Moskal-Słaniewska.  

 

To kolejne i nie ostatnie spotkanie władz miasta organizowane ze świdniczanami. Po rozmowach z mieszkańcami Rynku i Kraszowic, a niedługo Osiedla Młodych, już dziś zapowiadamy, że następną dzielnicą, którą odwiedzi prezydent miasta będzie Osiedle Zawiszów.

 

 

Spotkanie z mieszkańcami Osiedla Młodych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się