-1°C bezchmurnie

Samorządowy Informator SMS

Technologie, Samorządowy Informator - zdjęcie, fotografia

Zarejestruj się!

 

2495 osób jest zarejestrowanych w Samorządowym Informatorze SMS działającym od kilku lat w Świdnicy. Na swoje telefony komórkowe mieszkańcy otrzymują ważne informacje, dotyczące tego, co dzieje się w mieście. Są to zarówno ostrzeżenia przed zagrożeniami, jak i zaproszenia na ciekawe imprezy. To również informacje dla przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych.

 

Świdniczanie mogą korzystać z ośmiu serwisów informacyjnych: e-komunikaty dla mieszkańców miasta, miejskie imprezy sportowe i rekreacyjne, miejskie imprezy kulturalne i rozrywkowe, wiadomości dla przedsiębiorców, wiadomości dla organizacji pozarządowych, dla mieszkańców w bezpośrednim sąsiedztwie Bystrzycy,  pasażerów komunikacji miejskiej i kierowców.

 

Jeśli chcą się Państwo zarejestrować w systemie i otrzymywać informacje z wybranego serwisu, to należy na numer telefonu 661 000 112 wysłać wiadomość sms z treścią przypisanego do serwisu kodu rejestracyjnego z poniższej tabeli.

 

 

Koszt sms za zarejestrowanie się w systemie jest zgodny z cennikiem właściwego operatora telefonii komórkowej, w którym użytkownik posiada telefon komórkowy. Korzystanie z usługi jest bezpłatne.

 

Zachęcamy wszystkich niezarejestrowanych świdniczan do skorzystania z aplikacji, aby mogli Państwo w szybki i rzetelny sposób być informowani o ewentualnych zagrożeniach i najważniejszych wydarzeniach, które mają miejsce na terenie Świdnicy.

 

 

Samorządowy Informator SMS komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się