0°C bezchmurnie

Lodowisko nagrodzone

Sport, Lodowisko nagrodzone - zdjęcie, fotografia

Prestiżowe wyróżnienie dla obiektu OSiRu

Lodowisko Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostało laureatem 63. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Dolnego Śląska. Głosami Czytelników „Gazety Wrocławskiej” wyróżniono lodowisko w kategorii „Obiekt sportowy roku”.

Uroczysta Gala Dolnośląskiego Sportu, na której rozstrzygnięto plebiscyt odbyła się 11 stycznia w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, ale certyfikat potwierdzający wyróżnienie dotarł do ŚOSiR-u na początku tygodnia. W swojej kategorii lodowisko zajęło siódme miejsce. Najlepszym dolnośląskim obiektem 2015 roku uznano Kompleks Rekreacyjno-Hotelowy GEM z Wrocławia, drugie miejsce zajęła Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF Wrocław, a trzecie Stadion Miejski z Jeleniej Góry.

– Wyróżnienie bardzo nas cieszy. Tym bardziej, że jest ono zasługą zadowolonych gości, którzy oddali swoje głosy właśnie na lodowisko – podkreślają pracownicy ŚOSiR-u.

Lodowisko w Świdnicy od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców całego regionu. W 2015 roku na tafli obiektu przy ulicy Śląskiej ślizgało się 99768 osób – dwa tysiące więcej niż przed rokiem. Wśród stałych gości są mieszkańcy miejscowości oddalonych od Świdnicy o ponad 100 km, a nawet amatorska drużyna hokejowa z Wrocławia.

Lodowisko nagrodzone komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się