0°C bezchmurnie

Kup lub zrób rękodzieło

Kiedy: 2015-07-04 , godzina: 12:00 | Gdzie: Stara Szopa (pl. Ludowy 3)

Wydarzenia, zrób rękodzieło - zdjęcie, fotografia

Szlachetny cel wystawy

 

To będzie wyjątkowe wydarzenie. Kiermasz Szopotarg zaprasza rękodzielników ze Świdnicy i okolic. Podczas tej zupełnie darmowej imprezy (i dla wystawców, i dla odwiedzających) będziemy też zbierać pieniądze na rehabilitację pięcioletniej Asi Krzyśpiak ze Świdnicy.

 

Asieńka urodziła się z mózgowym porażeniem dziecięcym, obustronną dysplazją stawów biodrowych, upośledzeniem umysłowym w stanie głębokim, wadą wzroku i epilepsją. Musi być ciągle rehabilitowana.

 

Podczas Szopotargu w sobotę i niedzielę, 4-5 lipca, w godz. 12.00-18.00 będziemy w Starej Szopie (pl. Ludowy 3 w Świdnicy) zbierać pieniądze na leczenie i rehabilitację Asi. To impreza skierowana do wszystkich miłośników sztuki. Wystawią się rękodzielnicy, m.in. Kwadratowe Koty, LaFi Handmade, MamiNati i 2 Życie Rzeczy, a więc maskotki z filcu, ozdoby z masy solnej, ręcznie robiona biżuteria, literki do pokojów dziecinnych i wiele innych różności. Organizatorzy przygotowują też wiele konkursów i innych atrakcji dla wszystkich odwiedzających – małych i dużych. Program imprezy wkrótce.

 

Organizatorzy czekają na zgłoszenia wystawców do końca tego tygodnia – e-mail [email protected], tel. 600 317 024. Impreza jest bezpłatna dla wystawców i odwiedzających.

Kup lub zrób rękodzieło komentarze opinie

  • gość 2015-06-16 17:31:35

    Super pomysł. Asieńko trzymam kciuki!

Dodajesz jako: Zaloguj się