4°C lekka mżawka

Dolnośląska Giełda Fonograficzna

Kiedy: 2016-01-09 , godzina: 13:00 | Gdzie: Klub Firlej, Wrocław

Muzyka, Dolnośląska Giełda Fonograficzna - zdjęcie, fotografia

Coś dla koneserów muzyki

 W nowym roku nie zabraknie Dolnośląskiej Giełdy fonograficznej. Najbliższa edycja wydarzenia, które pokochali melomani z Wrocławiu i okolic, już w najbliższą sobotę, 9 stycznia.

Dolnośląska Giełda Fonograficzna to cykliczne wydarzenie kulturalne, które odbywa się zawsze w pierwszą sobotą miesiąca, w godzinach od 13 do 15. W tych godzinach Klub Firlej otworzy swoje drzwi dla wszystkich miłośników muzyki: wydawców, sklepów płytowych, kolekcjonerów, wielbicieli płyt winylowych, kaset magnetofonowych, kompaktów i innych nośników z muzyką.

Cosobotnie spotkania to doskonała okazja, aby uzupełniać swoją kolekcję płyt, nabyć trochę nowych nagrań, powymieniać się krążkami, czy po prostu spotykać się i porozmawiać w przyjaznej atmosferze.


Zwykle na giełdzie dostępnych jest co najmniej kilka tysięcy płyt różnych gatunków – rock, metal, jazz, pop, alternatywaa, elektronika. Dominujący nośnik to winyl, ale można też znaleźć płyty CD oraz kasety magnetofonowe. Wstęp na giełdę jest bezpłatny zarówno dla wystawców, jak i kupujących.

Dolnośląska Giełda Fonograficzna komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się