4°C lekka mżawka

Chciała zabić swojego konkubenta

Na sygnale, Chciała zabić swojego konkubenta - zdjęcie, fotografia

Areszt dla podejrzanej o usiłowanie zabójstwa w Świdnicy

Na 3 miesiące do aresztu trafiła kobieta, zatrzymana przez policjantów ze świdnickiej komendy, a podejrzana o usiłowanie zabójstwa. Jak ustalili funkcjonariusze do zdarzenia doszło podczas libacji alkoholowej w jednym z mieszkań na terenie Świdnicy. Zatrzymana 25-latka usłyszała już zarzut usiłowania zabójstwa swojego konkubenta. Za popełnioną zbrodnię może jej grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Świdniccy policjanci zatrzymali 25-letnią kobietę, podejrzewaną o usiłowanie zabójstwa 32-letniego mężczyzny. Jak ustalili funkcjonariusze do zdarzenia doszło podczas libacji alkoholowej w mieszkaniu mężczyzny. Młoda kobieta ugodziła swojego konkubenta nożem w klatkę piersiową. Po zatrzymaniu okazało się, że 25-latka jest nietrzeźwa. Przeprowadzone badanie wykazało u niej ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Podejrzana usłyszała już zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego w tej sprawie podjął decyzję o jej tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Przypomnijmy, że za zabójstwo w świetle obowiązujących przepisów może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

 

asp. Wojciech Jabłoński

KPP w Świdnicy

Chciała zabić swojego konkubenta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się